آدرس سایت ما

نشانی دقیق وب سایت ما https://itinc.ir/ می باشد .

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

هنگامی که شما وارد سایت ما می شوید ip شما ، اطلاعات دیوایس شما و مرورگرتان در سامانه ما ذخیره می شود این ذخیره سازی ها به جهت جلوگیری و پیگیری حملات به سایت ذخیره می گردد و به صورت کاملا محرمانه باقی می ماند .

شما به جهت ثبت نام در سایت باید احراز هویت شوید به خاطر اینکه بتوانیم مرسولات و خدمات خودمان را به صورت دقیق و کامل بر اساس اطلاعات وارد شده ارائه دهیم این اطلاعات به صورت محرمانه باقی خواهد ماند .

 

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

در این فرم اطلاعات مانند نام و شماره تماس از شما در خواست می شود تا بتوانیم جهت پیگیری خواسته شما با شما در تماس باشیم

اطلاعات تکمیلی پروفایل

در اینجا از شما اطلاعات کاملتری از شما خواسته می شود از جمله آدرس دقیق و همینطور کدپستی و غیره

این اطلاعات به جهت ارسال مرسوله الزامی می باشد و کاملا محرمانه می باشد .

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال در مرورگر شما باقی می ماند.

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما به دو دسته مهم تقسیم می گردد

1- اطلاعات ثبت نام و امنیتی : این اطلاعات به صورت کاملا محرمانه می ماند و فقط در صورت هر گونه مشکل امنیتی برای سایت و یا در خواست مراجعه قانونی در اختیار پلیس فتا و مقامات قضایی قرار داده می شود

2- اطلاعات تکمیلی جهت ارسال مرسوله : این اطلاعات جهت ثبت فاکتور و تنظیم اطلاعات در خواستی اداره پست به جهت ارسال مرسوله می باشد که فقط این اطلاعات به صورتی که مورد در خواست اداره پست باشد تحویل این اداره می گردد .

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اطلاعات شما در سیستم به صورت دائم باقی خواهد ماند .

درخواست حذف حساب کاربری

اگر در این سایت حساب کاربری دارید در نظر داشته باشید که حساب کاربری شما حذف نمی شود فقط با درخواست شما غیر فعال می شود بعضی اطلاعات شما در سیستم قابل حذف می باشد که آن نیز بنا به سیاست های ما قابل حذف می باشد . این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات تماس شما فقط به خاطر هماهنگی و ورود به سایت و ارسال کد های امنیتی به کار گرفته می شود و یچ نوع تبلیغاتی برای شما ارسال نمی گردد

در نظر داشته باشید در صورتی که در خبرنامه ما عضو باشید تبلیغات ما برای شما نیز ارسال می شود

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی

در نظر داشته باشید که آی تی اینک می تواند در صورت نیاز موارد این صفحه را تغییر دهد و این تغییر 48 ساعت پس از اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت