ساعت کاری 09:00-17:00

تهران

موبایل : 09195904065 , 02156496172

نمونه کارها

در اینجا فقط نمونه کارهایی که بسیار از بابت طراحی و سئو برای ما خیلی ارزشمند می باشند را مشاهده می کنید

فعال در زمینه دیوار سبز

این طراحی جهت نمایش نمونه کار و خدمات این مجموعه طراحی گردیده است و در حال حاضر در مرحله پایانی طراحی می باشد و پس پایان طراحی سئو نیز شروع خواهد شد

فعال در زمینه IT

این طراحی جهت فروش قطعات و اموزش مسائل مربوط به فن آوری اطلاعات می باشد . این نمونه کار با توجه به شرایط خواص این مجموعه فقط طراحی گردیده است .

فعال در زمینه ساختمانی

این طراحی جهت دکوراسیون و نمای ساختمانی و همچنین فروش مصالح طراحی شده است ، که فقط جهت نمایش یکسری از نمونه کارهای شرکت نقش آفرینی می کند

فعال در زمینه ماشین آلات راهسازی

این طراحی جهت فروش قطعات و ماشین آلات راهسازی طراحی شده و با استفاده از بهترین روش های سئو در حال حاضر با نزدیک به 20 کلمه کلیدی در صفحه اول می باشد .

فعال در زمینه ماشین آلات راهسازی

این طراحی جهت فروش قطعات ماشین آلات معدنی و راهسازی می باشد ، در حال حاضر با بیش از 20 کلمه کلیدی در صفحه اول می باشد . این سایت نمونه کار دوم از سایت ارمانی است .

فعال در زمینه عکاسی و گردشگری

این طراحی جهت آموزش و برگذاری تورهای عکاسی انجام شده است این سایت در حال حاضر به صورت در حال سئو کردن می باشد. در حال حاضر سئو این سایت نیز در حال انجام می باشد

فعال در زمینه آموزش و درسی

این طراحی جهت فعالیت در زمینه طراحی سوالات درسی انجام شده است . این سایت برای کلیه رشته های تحصیلی قابل استفاده می باشد .

فعال در زمینه آموزش ارز دیجیتال

این طراحی جهت اطلاعات در مورد انواع ارزهای دیجیتال می باشد که برای مشتریان خارج از کشور گروه ای تی اینک طراحی شده است  .