قرارداد طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی
متن قرارداد

بسم الله الرحمان الرحیم

موضوع : قرارداد طراحی سایت پلن شرکتی و فروشگاهی با مشخصات ذکر شده در سایت آی تی اینک (itinc.ir)

این قرارداد از یک طرف با گروه ای تی اینک با مشخصات ثبت شده در مجوز های موجود در سایت می باشد که از این پس نیز به عنوان مجری شناخته می شود

و از طرف دیگر با آقای /خانم  : …………………………………… به کد ملی ……………………………..

شماره همراه : ………………….. به آدرس : ………………………………………………………………………..  کد پستی …………….

که از این پس کارفرما نامیده می شود منعقد می گردد

مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت :

پلن انتخاب کرده کارفرما در سایت : شرکتی و فروشگاهی

مبلغ پلن انتخاب شده  : هشت میلیون و پانصد هزار  تومان می باشد

نحوه پرداخت :

مبلغ قرارداد در دو نوبت پرداخت می شود .

پرداخت اول زمان ثبت سفارش به صورت آنلاین می باشد که مبلغ آن چهار میلیون و دویست و پنچاه هزار تومان می باشد

پرداخت دوم  در زمان تحویل پروژه به صورت کارت به کارت می باشد که مبلغ آن چهار میلیون و دویست و پنچاه تومان می باشد

تاریخ شروع قرارداد : 

 تاریخ قرارداد از ۲۴ ساعت پس از پرداخت مبلغ اولیه ( همان پیش پرداخت) از سوی کارفرما می باشد و از زمان شروع قرارداد ، پسورد ادمین وردپرس فقط در دست مجری می باشد و این پسورد در زمان تحویل سایت به کارفرما به صورت پیامکی از خطهای پیامکی  50009195904065999958396820009999583968  تحویل داده خواهد شد و از آن پس مسئولیتی حفظ و نگهداری با کارفرما می باشد .

 

تعهدات مجری :

 • طی ده روز کاری پس از پرداخت پیش پرداخت مشخص شده طرح اولیه جهت تایید به کارفرما تحویل داده خواهد شد . چنانچه به هر دلیل مجری طی مدت مشخص شده طرح اولیه را تحویل ندهد برای هر روز دیرکرد یک روز از موعد قرارداد جهت تحویل کم خواهد شد.
 • تهیه دامنه و هاست به عهده مجری می باشد که اطلاعات دامنه به نام کارفرما تهیه می شود و هاست  تا زمان تحویل در پنل مجری باقی می ماند که پس از تسویه با کارفرما پنلی به نام کارفرما ساخته می شود و هم هاست و هم دامنه به اکانت کارفرما انتفال می یابد .
 • مجری پس از تایید ساختار و پایه اصلی قالب از طرف کارفرما که به صورت پیامکی می باشد شروع به طراحی و ادامه کار خواهد کرد  .که برای تحویل آن بیست روز کاری زمان برای مجری در نظر گرفته شده است .
 • آموزش اولیه نحوه مدیریت سایت به صورت فیلم آموزشی ارسال می گردد بدیهی است در صورت گم کردن فیلم آموزشی ساخت .و ارسال آن تا شش ماه با دریافت هزینه از سوی مجری امکان پذیر می باشد .
 • كلیه اطلاعاتى كه توسط كارفرما در اختيار مجری قرار میگیرد از سوی مجری باید محرمانه تلقی گردد و مجری موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده بوده و حق در اختیار دادن این اطلاعات را به سایر ندارد.
 • مجری متعهد می شود کلیه خدمات ذکر شده در موضوع قرارداد را پس از تسویه کامل قرارداد، به کارفرما ارائه دهد
 • مجری متعهد می شود، در طول قرارداد کلیه مشکلات فنی مربوط به وب سایت را برطرف نماید.
 • مجری متعهد می شود در صورت عدم تحویل طرح نهایی در زمان محاسبه شده،روزانه مبلغ 100,000 ریال به عنوان خسارت تأخیر به کارفرما پرداخت نماید.
 • مجری می بایست طبق هماهنگی با کارفرما ، اطلاعات لازم را برای ورود با دسترسی ادمین را در اختیار وی قرار دهد.

 

تعهدات کارفرما :

 • مجری حق دارد امضاء وب سایت  خود را در طرح تحویل داده شده  و در محل مناسب به نحوی که به اصل طرح آسیب وارد نگردد قرار دهد، مگر در صورتی که طرفین در این مورد به توافق برسند.

در صورتی که کارفرما درخواست عدم امضاء  طراح نماید را درخواست نماید ، می بایست مبلغ 1000000 تومان به مجری به عنوان عدم درج اسم مجری در طرح را پرداخت نماید.

پرداخت هزینه خرید دامنه و هاست که جرء تعهدات مجری می باشد به عهده کارفرما می باشد که به صورت جداگانه و خارج ار مبلغ ابن قرارداد پرداخت می نامید مبلغ از سوی مجری پس از بررسی فضای مورد نیاز و نوع دامنه با شمار های رسمی آی تی اینک به اطلاع کارفرما می رساند .

پرداخت هزینه خرید دامنه و هاست که جرء تعهدات مجری می باشد به عهده کارفرما می باشد که به صورت جداگانه و خارج ار مبلغ ابن قرارداد پرداخت می نامید مبلغ از سوی مجری پس از بررسی فضای مورد نیاز و نوع دامنه با شمار های رسمی آی تی اینک به اطلاع کارفرما می رساند .

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما می باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری پرداخت می گردد.

 • مجری هیچ گونه مسئولیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی وب سایت به افراد غیر به هر نحوی از سوی کارفرما را ندارد.
 • مجری هیچ گونه مسئولیتی در قبال نشانه های (دامنه) که توسط کارفرما در جایی غیر از وب سایت رسمی مجری ثبت شده اند را نخواهد داشت.
 • کارفرما متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت، هزینه مشخص شده از سوی مجری را پرداخت نماید.
 • هرگونه درخواست تغییر که منجر به طراحی مجدد پس از تایید اولیه قالب شود و یا تغییرات در بخشی از طرح شود، هزینه آن را طبق تعرفه روز اعلام شده مجری پرداخت نماید.
 • در صورتی که نماینده کارفرما تغییر یابد، کارفرما می بایست به صورت کتبی این مورد را اعلام نماید. همچنین در صورت متفاوت بودن درخواست نماینده جدید با نماینده قبلی، کارفرما می بایست هزینه تعیین شده از سوی مجری جهت انجام تغییرات درخواستی نماینده جدید را بپردازد.
 • کارفرما باید توجه داشته باشد که متن ها را باید برای مجری تامین کند .

 نکته :

در نظر داشته باشد که عکسها و متن ها ارسالی به شماره 09386815020 آن هم فقط از طریق واتساپ  مورد تایید مجری می باشد

 • این قرارداد از 24 ساعت پس از واریز پیش پرداخت که مبلغ آن به صورت پیامکی اعلام می شود اعتبار خواهد داشت ،  در صورت عدم واریز پیش پرداخت طی 7 روز کاری پیامک ابطال این قرارداد برای کارفرما ارسال خواهد شد  و مجری کلیه در خواست ها و قراردادها را باطل خواهد کرد .

در صورت عدم پرداخت به موقع مرحله دوم یا همان مرحله نهایی کارفرما روزانه مبلغ 30000 تومان بابت خسارت به مجری پرداخت می نماید

 

حل اختلاف

 1. در صورت بروز اختلاف فی ما بین طرفین قرارداد، در صورتی که توافقی در مذاکرات حاصل نشد، اختلاف از طریق مراجع ذیصلاح مورد بررسی قرار می گیرد.

 

فسخ قرارداد

 • در صورت عمل نکردن هر کدام از طرفین به تعهدات ظرف 48 ساعت قرارداد قابل فسخ از طرف مقابل می باشد
 • فسخ قرارداد از طرف هر کدام از طرفین باید یک هفته قبل به صورت کتبی (ایمیل) اعلام گردد و پس از تسویه و مشخص شدن مبلغ و پرداخت مبلغ امکان پذیر می باشد

 

فورس ماژور

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) طبق قوانین حاکم بر جامعه عمل خواهد شد.

 

این قرارداد الکتروتیکی مورد تایید دو طرف بوده و قوایین آن کاملا لازم الاجرا است 

اطلاعات لازم به جهت ثبت سفارش و احراز هویت

مرحله 1 از 4

 • به صورت کامل بنویسید