قرارداد برنزی یک ماهه سئو
متن قرارداد

بسم الله الرحمان الرحیم

این قرارداد از یک طرف با گروه ای تی اینک با مشخصات ثبت شده در مجوز های موجود در سایت رسمی آی تی اینک به نشانی اینترنتی ( www.itinc.ir ) می باشد که از این پس نیز به عنوان مجری شناخته می شود و از طرف دیگر با آقای /خانم  : …………………………………… به کد ملی ……………………………..

شماره همراه : ………………….. به آدرس : ………………………………………………………………………..  کد پستی …………….

که از این پس کارفرما نامیده می شود منعقد می گردد

 

موضوع : قرارداد سئو و بهینه سازی وب سایت ………………………….

مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت :

پلن انتخاب کرده کارفرما در سایت : برنزی یک ماهه

مبلغ پلن انتخاب شده  : سه میلیون  تومان می باشد

نحوه پرداخت :

مبلغ قرارداد در دو نوبت پرداخت می شود .

پرداخت اول زمان ثبت سفارش به صورت آنلاین می باشد که مبلغ آن یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد

پرداخت دوم  بیست روز پس از ثبت به صورت کارت به کارت می باشد که مبلغ آن یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد

تاریخ شروع قرارداد و پایان قرارداد : 

 این قرارداد از تاریخ ثبت سفارش شروع نمی شود بلکه پس از احراز هویت کارفرما ، تایید کلمات کلیدی و تایید پرداختی کارفرما از سوی مجری  شروع خواهد شد ، که تایید موارد ذکر شده طی 24 ساعت پس از ثبت سفارش انجام می گیرد .

مدت قرارداد از سوی کارفرما سی روز مشخص شده است .

نکته :

تمام این تاییدیه ها از سوی شماره های 50009195904065 ، 9999583968  ، 20009999583968 صورت می گیرد که خطوط اطلاع رسانی ITINC می باشند در نظر داشته باشید که هر نوع پیام به غیر از پیام های ارسالی از این خطوط مزبوط به ITINC نمی باشد .

 

 تعهدات مجری :

 • مجری طی یک جلسه آموزشی به محتوا نویسان سایت آموزش درست و بهینه نویسی آموزش خواهد داد ( به صورت آنلاین )
 • مجری کلیه موارد در مورد خزنده ها و سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس را در سایت مورد قرارداد پیاده سازی و در پایان قرارداد گزارش از عملکرد سایت را به کارفرما ارائه خواهد کرد
 • مجری با توجه به کلمات کلیدی اصلی که شامل موارد زیر می باشد با ساخت کلمات کلیدی کمکی و گرفتن تایید کارفرما به جهت به کارگیری این کلمات سایت را سئو می نماید .

کلمات کلیدی کارفرما : …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

كلیه اطلاعاتى كه توسط كارفرما در اختيار مجری قرار میگیرد از سوی مجری باید محرمانه تلقی گردد و مجری موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده بوده و حق در اختیار دادن این اطلاعات را به سایر ندارد.

 • مجری متعهد می شود کلیه اطلاعات داده شده از سوی کارفرما را در پایان قرارداد که شامل نام کاربری و گذرواژه هاست و سایت وردپرسی می باشد را تحویل دهد
 • مجری متعهد می شود، در طول قرارداد کلیه مشکلات فنی مربوط به سئو سایت که به ساختار وب سایت وارد شده باشد را برطرف نماید.

.

تعهدات کارفرما :

 • مجری حق دارد امضاء وب سایت  خود را محل مناسب به نحوی که به اصل طرح آسیب وارد نگردد قرار دهد، مگر در صورتی که طرفین در این مورد به توافق برسند.
 • در صورتی که کارفرما درخواست عدم امضاء  مجری را درخواست نماید ، می بایست مبلغ سه میلیون تومان به مجری به عنوان عدم درج اسم مجری در پروزه را پرداخت نماید.

پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما می باشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به مجری پرداخت می گردد.

مجری هیچ گونه مسئولیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی وب سایت به افراد غیر به هر نحوی از سوی کارفرما را ندارد.

 • مجری هیچ گونه مسئولیتی در قبال نشانه های (دامنه) که توسط کارفرما در جایی غیر از وب سایت رسمی مجری ثبت شده اند را نخواهد داشت.
 • کارفرما متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن کلمات کلیدی جدید ، هزینه مشخص شده از سوی مجری را پرداخت نماید.
 • کارفرما شخصی را به عنوان رابط مشخص می نماید این شخص کلیه موارد درخواستی شامل اطلاعات سایت و محتوای سایت و هاست و کلمات کلیدی را که مجری لازم داشته باشد را در اختیار داشته باشد .
 • در صورتی که نماینده کارفرما تغییر یابد، کارفرما می بایست به صورت کتبی این مورد را اعلام نماید. همچنین در صورت متفاوت بودن درخواست نماینده جدید با نماینده قبلی، کارفرما می بایست هزینه تعیین شده از سوی مجری جهت انجام تغییرات درخواستی نماینده جدید را بپردازد.

کارفرما باید توجه داشته باشد که محتوای سایت بر اساس دستورالعمل صادره مجری باید ساخته شود .

پرداخت به موقع ذر روز تعیین شده لازم الجراء بوده تا مجری بتواند هزینه های مربطه را پرداخت نماید

حل اختلاف

در صورت بروز اختلاف فی ما بین طرفین قرارداد، در صورتی که توافقی در مذاکرات حاصل نشد، اختلاف از طریق مراجع ذیصلاح مورد بررسی قرار می گیرد.

 

فسخ قرارداد

 • در صورت عمل نکردن هر کدام از طرفین به تعهدات ظرف 48 ساعت قرارداد قابل فسخ از طرف مقابل می باشد
 • فسخ قرارداد از طرف هر کدام از طرفین باید یک هفته قبل به صورت کتبی اعلام گردد و پس از تسویه و مشخص شدن مبلغ و پرداخت مبلغ امکان پذیر می باشد

فورس ماژور

در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) طبق قوانین حاکم بر جامعه عمل خواهد شد.

این قرارداد الکترویکی مورد تایید دو طرف بوده و از طرف دو طرف قابل اجراء می باشد . 

اطلاعات لازم به جهت ثبت سفارش و احراز هویت

مرحله 1 از 4

 • به صورت کامل بنویسید